Štístko a Poupěnka - Pojď si hrát!
Místo konání Dům kultury Strakonice
Začátek 29. 02. 2024, 17:00
Konec 29. 02. 2024
Odkaz https://www.meks-st.cz/event/668875/stistko-a-poupenka-pojd-si-hrat

Vstupenky zakoupíte na Ticketportal.cz ZDE a další informace o vystoupeních najdete ZDE.

Ahoj broučkové,

máme tady nové představení Pojď si hrát! Opět se setkáte s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě s námi: Štístkem a Poupěnkou.

Na začátek si pořádně zaskáčeme s písničkou Skáčeme a také zalétáme s Letí, letí. Konečně splníme přání broučkům, kteří se tak dlouho těšili na Jojojo, nenene. Naučíme vás naši verzi táborového hitu: Když jsi šťastný.

Pro Honzíka i broučky je dále připravena úžasná hra, ve které budou hledat ukryté písničky. Zopakujeme si hodiny a hlavně čtvrt, půl, třičtvrtě i celou s Tik ťak. Navštíví nás i Loleta Popleta, která plete páté přes deváté. A také její starší sestra Káča, která si zatancuje na Čert a Káča.

Aby toho nebylo málo, Princ Bajaja bude zachraňovat princeznu před zlým drakem. Nevynecháme ani vlka, který si v lese bude leccos dovolovat. Ochranáři ho ale dají do latě písničkou Vlk a lesní patrola. Nezapomeneme ani na zvířata v Africe s Hakuna matata a pak zadupeme bacily s Brontosaurem.

Tolik písniček by vystačilo na Bláznivý den. Hlavně, že bude Elo Elo veselo, protože Ňufáček všem představí svoji novou plyšovou kamarádku.

Podaří se Honzíkovi a broučkům uhodnout všechny písničky? Nebo se jim o tom bude jenom zdát v písničce Snílkové. To se dozvíte na představení Pojď si hrát!

Pojďte si s námi hrát naživo i ve vašem městě. Hrajeme po celé republice a moc se na vás těšíme!

Vaši Štístko a Poupěnka

PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) SI MŮŽETE VYBRAT DÁREK!

Informace ke vstupenkám: Každá osoba (bez omezení věku) potřebuje vlastní vstupenku. Představení doporučujeme pro děti od 2 let.

Délka akce: 60 minut

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image